17 millió dollárba került az indiai Rádzsasztán kormányának, mire felépítette az évente akár 300 ezer utast is fogadni képes repteret Dzsaiszalmer közelében. Aztán, mivel a létesítmény nem kapott egyetlen menetrendszerinti járatot sem, magára hagyták, míg el nem nyeli a Nagy-Indiai-sivatag.

Ezzel egyébként ez a szomorú épület nincs egyedül. 2009 óta összesen 50 millió dollárt költött az ország kilenc olyan reptér felépítésére, melyek egytől-egyig így jártak, mint a dzsaiszalmeri.

Ezek a képek négy éve készültek. Elképzelheted, azóta hogy néz ki ez a jobb sorsra érdemes reptér. (Update: Ahogy néhány olvasónk jelezte, a repteret két éve ismét megnyitották, azóta fékezett habzással ismét üzemel.)

(képek: Anindito Mukherjee/Reuters)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
20% Nem, tök jó, hogy van.
59% Azonnal, értelmetlennek tartom.
21% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Így fest a város legmenőbb rooftop bárja
Hirdetés