Megkérdezték A galaxis őrzői vol. 2 szereplőit, mit tennének egy új Awesome Mixre. Nagyon jó dalokat.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A remekül sikerült Guardians of the Galaxy Vol. 2-ben is rettenetesen jó zenék szólnak, az Awesome Mix Vol. 2-n nincs gyenge tétel, de az Empire mégis emelt a téten, máris összeállított egy listát egy új mixkaziról, amelyen a színészek kedvenc dalai szólnak, vagy legalábbis azok, amiket el tudnának képzelni a filmben. A YouTube-videók alatt az egészet összeszedtük nektek egyetlen Spotify-listára is.

Hall & Oates - She's Gone (James Gunn választása)

ZZ Top - Sharp Dressed Man (Kurt Russell választása)

David Bowie - The Prettiest Star (Elizabeth Debicki választása)

Jane Birkin - Fuir Le Bonheur De Peur Qu'il Ne Se Sauve (Pom Klementieff választása)

Chris Stapleton -  Whiskey and You (Chris Pratt választása)

The Stanley Brothers - Angel Band (Michael Rooker választása)

The Rolling Stones - Gimme Shelter (Dave Bautista választása)

John Hartford - Gentle On My Mind (Sean Gunn választása)

Paul Simon - Obvious Child (Zoe Saldana választása)

Edith Piaf - Non, Je Ne Regrette Rien (Karen Gillan választása)

Awesome Spotify Mix

Forrás: Empire

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott