Neked nem elég évente egy Star Wars-mozi? Akkor van számodra egy jó hírünk.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A starwars.com ugyanis arról tájékoztatta a rajongókat, hogy a Disney egy új sorozaton dolgozik, mely a Csillagok háborúja univerzumot építi tovább, és melynek ügyeletes atyaúristene az a Jon Favreau lesz, akit leginkább a Vasember rendezőjeként ismerhetsz.

Ő az

Favreau ezúttal nem rendezni fog, hanem írni, illetve producerként igen széles jogosultságokat kap a projekt felett. A Disney célja állításuk szerint az, hogy rengeteg tehetséget egy tető alá terelgessenek, akik később producerekként, írókként és rendezőkként öregbítsék a filmvilág legkedveltebb mondakörének jó hírnevét.

A sorozathoz egyelőre megjelenési dátumot nem tudunk, és mivel csak most indulnak be az előkészületek, ne is számíts arra, hogy mostanában mutatják be a sorozat első részét.

A széria egyébként a Disney saját streaming szolgáltatásán keresztül lesz majd elérhető.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Ennek a kőkemény horrorjátéknak az új előzetese rendesen kiteszi a vészvillogót

A rendőrhumor még mindig verhetetlen

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
45% Igen
48% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni