Ennek az Anakondának csak annyi köze van az 1996-os Anakondához, hogy a film két főszereplőjének ez a kedvenc mozija és régi álmuk, hogy egy új filmmel rebootolják az óriáskígyós horrorfranchise-t.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Össze is szedik minden pénzüket, ami azonban a kevésnél is kevesebb, ezért elhatározzák, hogy gerillamódszerekkel hozzák össze a filmet, ami a forgatásra beszerzett kígyó gyors halála után veszélybe is kerül. Na nem azért, mert nem találnak helyettesítést, épp ellenkezőleg: egy igazi, vérszomjas anakonda kezdi el aprítani a stábot.

A főszerepben Jack Blacket és Paul Ruddot láthatjuk, akik mellett olyan színészek hozzák még a fontosabb szerepeket, mint Thandiwe Newton, Daniela Melchior, Selton Mello és Steve Zahn.

Az Anakonda december 15-én kúszik be a magyar mozikba.

Ez is érdekelhet:

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
46% Nem
8% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés