A Sony már a tavalyi E3-on is megmutatta a Days Gone című nyílt világú posztapokaliptikus játékát, de ezúttal nem csak egy trailert hoztak, hanem a játékmenetet demózták a közönség előtt. Szebb és izgalmasabb, mint a tavalyi eresztés.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben