Marcus Lehto 2014-ben otthagyta a Halo című kultjátékkal világhírűvé vált Bungie-t, majd megalakította a V1 Interactive nevű stúdiót, melynek első projektje, a Disintegration című sci-fi-fps. A címet már korábban bejelentették, de az idei Gamescomon végre mozgásban is megmutatták. Valamikor jövőre jön.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben