Már tart is a streamszolgáltatók licitháborúja, ahol elképesztő összegek forognak.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Bár nagyon úgy tűnt, hogy az új James Bond-filmmel addig várnak, amíg nem lehet mozikba küldeni, hogy mindenki nagyvásznon nézhesse Daniel Craig utolsó Bond-menetét, egy új pletyka szerint az USA-ban elkezdtek gondolkodni a B-terven. Sőt, ez már nem is csak szimpla "gondolkodás", hanem már konkrét harc két nagy cég között. A Binged értesülései szerint két nagy streamszolgáltató próbál lecsapni a filmre, és jelenleg eszetlen licitháború zajlik, ahol brutális pénzeket dobnak be a jogok megszerzéséért.

Állítólag egyelőre a Netflix és az Apple között zajlik a csörte, de hogy pontosan milyen összegekről van szó, arról nem jött hír. Arról sem, hogy ez mennyiben befolyásolná az európai mozikba kerülést. Az MGM viszont úgy látja, hogy nem mostanában fog megoldódni a vírushelyzet, így a mozikra nem számíthat, ha nagy bevételt szeretnének elérni. Persze ez csak egy pletyka, de valahogy mostanában ezekről a pletykákról mindig kiderül, hogy van valóságalapjuk.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott