Az Oumph! nevű svéd étteremlánc úgy döntött, hogy reklámcélokból áthágják a végső tabut. Nem kell nyugtatóért nyúlnod! Valójában növényi eredetű húspogácsáról van szó, szóval ennél nagyobbat nem is lódíthattak volna.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hovatovább, a cégnek igazából egyetlen olyan terméke sincs, amiben állati eredetű húst használtak volna fel, hiszen náluk kizárólag növényi alapú termékek kerülnek fel a menüre. Az emberhús ebben az esetben szójából, gombából, gabonafehérjéből, illetve növényi eredetű zsírokból és fűszerekből készült.

A kampányhoz forgattak egy olyan filmet, amit megnézve még egy húsevőnek is megjönne a burgerhez az étvágya.

A különleges szendvics október 30-án lesz megkóstolható egy stockholmi étteremben, és a remek ötlet miatt mi simán betippelünk egy néhány kilométeres sort az étterem ajtaja előtt.

A cég fejlesztési managere elmondta, hogy nyilvánvalóan fogalmuk sincs arról, milyen ízű lehet az emberhús, de a szendvicsbe pakolt pogácsának a textúráját úgy tervezték meg, hogy az minél jobban hasonlítson erre. A céljuk a halloweeni rémisztgetés mellett az volt, hogy bebizonyítsák, bármilyen húskészítményt meg tudnak csinálni kizárólag növényi alapanyagokból.

Kóstolnád?

(via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott