A banda eddig kétszer játszott nálunk, legutóbb 2006-ban.

Tizenhét év után idén – egy stadionokat, fesztiválokat és arénákat magában foglaló turné keretei között – visszatér Budapestre a hard rock amerikai legendája, ugyanis

július 19-én a Puskás Arénában lép fel a Guns N' Roses.

A zenekar eddig két alkalommal zenélt Magyarországon: először pályájuk csúcsán, 1992 májusában (a Soundgarden és a Faith No More társaságában) a Népstadionban játszottak, tizennégy évvel később, 2006-ban pedig a Papp László Budapest Sportarénában (még Slash és McKagan visszatérése előtt) – ez volt az a koncert, amikor két és fél órás késéssel léptek színpadra.

Ha tartják jó szokásukat, a közönség idén sem marad a legismertebb számaik nélkül, vagyis eljátsszák többek között a Welcome to the Jungle, a November Rain, a Sweet Child o' Mine, a Paradise City és a Knockin' on Heaven's Door gigaslágereiket – megjegyeznénk, hogy utóbbi valójában egy Bob Dylan-szám.

A budapesti Guns N' Roses-koncert Facebook-eseményét ITT találod.

Az 1985-ben alakult zenekar lemezeiből több mint százmillió fogyott világszerte. A klasszikus felállás a kilencvenes évek közepéig dolgozott együtt, ezután a frontember Axl Rose vitte tovább a csapatot, amelybe 2016-ban tért vissza a gitáros Slash és a basszusgitáros Duff McKagan.

(Fotó: Getty Images)

Atyaég, Axl Rose már 61 éves!

Micsoda véletlenek vannak: a Player ma 11, Axl Rose meg ma 61 éves.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
35% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
65% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.
Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt
Hirdetés