Öröm! Boldogság! Mikrotranzakció nélkül!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hangosan pukkant a pezsgő a szerkesztőségünkben, amikor kiderült, hogy PC-re is visszatér a Command & Conquer-sorozat egy jóízű újraalkotott verzióval, de hogy melyikkel... az igazából majdnem mindegy is volt, amíg a régi játékokat fazonírozzák modernebbre. Jim Vessella az EA-től egy igen hosszú posztban elárulta, hogy a legelső Command & Conquerre esett a választásuk, úgyhogy jön a Tiberian Dawn remastered verziója, de mivel folyamatosan figyelték a rajongók kéréseit, ezért úgy döntöttek, hogy az első Red Alertet is megcsinálják, mert biztos épp ráérnek. És nem, még ez sem elég nekik, hiszen a játékokhoz tartozó kiegészítőket is belepakolják a pakkba, hogy teljes legyen a kép.

De mivel az EA-ről van szó, ezért általában lehet félni attól, hogy megjelenik a mikrotranzakció valami nem túl sötét helyre eldugva. És nem. Vessella elárulta, hogy nem lesz itt semmi mikrotranzakció, csak a régi játékok új fényükben, és még az sincs kizárva, hogy egy kicsit az AI-n is dolgoznak majd. Még nem kezdték el a fejlesztéseket, de hamarosan nekiállnak, és nagyon figyelnek majd végig arra, hogy mit szeretnének kapni a játékoktól a rajongók. Na valahogy így kell ezt csinálni. Mindkét címért hajlandóak vagyunk szélesre nyitni a pénztárcánkat. Ide kattintva lehet elolvasni az eredeti posztot. Érdemes.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott