Madonna latinosra vette a figurát, új lemezének, a Madame X-nek első klipes dalát, a Medellínt Malumával vette fel, aki egyébként júniusban az Arénában is fellép. Aki nem bírja a reggaetont, az próbálja értékelni a látványt.
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben