Most már nincs találgatás, hivatalos infók érkeztek. Keaton újra Batman a kamerák előtt.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Elindult a The Flash mozifilm forgatása, Michael Keaton ügynöksége, az ICM Partners pedig végre hivatalosan is elismerte, hogy a színész visszatér benne Batmanként. Andy Muschietti rendező hétfőn kezdte a melót Londonban, és egészen eddig még maga Keaton is eléggé ellentmondásos infókat csöpögtetett arról, hogy most akkor tényleg igazak-e a pletykák vagy sem.

Keaton azt nyilatkozta nemrég, hogy a Covid miatti aggodalmai nem sok jóval kecsegtetnek a visszatérése szempontjából, de a The Wrap értesülései szerint az aggodalmak elszálltak, vagy csak vastagabb lett a boríték, ki tudja. A színész utoljára majdnem 30 éve, 1992-ben játszotta Batmant a Batman visszatérben, és egészen 2022. november 4-ig kell várni arra, hogy újra láthassuk. Közben a rendező megmutatta a film logóját is, megmutatjuk mi is.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andy Muschietti (@andy_muschietti)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott