Szerinted ki lenne a legjobb választás? Szavazz!

Jelenleg úgy néz ki, hogy október elején jön a James Bond-filmek 25. darabja, ami a főszereplőt megszemélyesítő Daniel Craignek már az ötödik és egyben utolsó 007-es filmje lesz.

Abban biztosak lehetünk, hogy Craig nélkül is lesznek további Bond-filmek, az azonban egyelőre még rejtély, hogy ki fogja alakítani a világ egyik leghíresebb titkos ügynökét. Nos, a Vouge magazin 17 jelöltet szedett össze – szerinted ki lenne a legjobb választás? Szavazz a lista végén:

Regé-Jean Page

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Regé-Jean Page (@regejean) által megosztott bejegyzés

Henry Golding

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Henry Golding (@henrygolding) által megosztott bejegyzés

Lashana Lynch

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lashana Lynch (@lashanalynch) által megosztott bejegyzés

Sam Heughan

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Sam Heughan (@samheughan) által megosztott bejegyzés

Idris Elba

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Idris Elba (@idriselba) által megosztott bejegyzés

Paul Mescal

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Paul Mescal Pics (@paulmescalpics) által megosztott bejegyzés

Tom Hardy

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Tom Hardy (@tomhardy) által megosztott bejegyzés

Tom Holland

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Tom Holland (@tomholland2013) által megosztott bejegyzés

Richard Madden

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Richard Madden (@maddenrichard) által megosztott bejegyzés

Daniel Kaluuya

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Casting Networks (@castingnetworks) által megosztott bejegyzés

Tom Hiddleston

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Tom Hiddleston (@twhiddleston) által megosztott bejegyzés

James Norton

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

James Norton (@jginorton) által megosztott bejegyzés

John Boyega

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

John Boyega (@johnboyega) által megosztott bejegyzés

Henry Cavill

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Henry Cavill (@henrycavill) által megosztott bejegyzés

Cillian Murphy

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Cillian Murphy (@cillianmurphyofficiall) által megosztott bejegyzés

Jamie Dornan

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Jamie Dornan FAN PAGE (@jamieloversofficial) által megosztott bejegyzés


Luke Evans

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Luke Evans (@thereallukeevans) által megosztott bejegyzés

Szóval...

A felsoroltak közül te melyik színészt látnád szívesen James Bondként?

Eközben...

(Fotó: Universal Pictures)

És ezt olvastad már?
Thor végre egy igazi genyót játszik a Netflix új mozijában