H.P. Baxxter és barátai Sarkadon. 1995. És az a bizonyos varázsszőnyeg.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

25 éve történt. Egy friss, ultrasikeres, indokolatlanul tejfelfejű frontemberrel megáldott német banda, bizonyos Scooter, olyan dalok után, mint a Hyper Hyper és a Move Your Ass, eljön Magyarországra. De nem ám Budapestre. De nem ám Debrecenbe. És még csak nem is Miskolcra. Hanem Sarkadra. Békés megye, represent!

A tízezer fős városba megérkezik a kezdő, vigyori, zavarban lévő Scooter, és valami olyannal találkozik, ami egyszerre kedvesen barátkozós és teljességgel felfoghatatlan. Igen, a szőnyegre gondolok, a táncosok arcára, a tolmácsra, az ünneplő polgármesterre, és a zenekar kínos vigyorára.

Ha még nem láttad, akkor tedd meg most, és aki 19-re lapot húzna, az ide kattintva a Mester hipermarket-reklámját is megtekintheti, szigorúan saját felelősségre.

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Az Alien: Isolationnek végre bejelentették a folytatását, és még egy előzetessel is megdobtak minket

Megint egy esemény, ahol ott kellett volna lenned

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni