Újvidéken megrendezik az Exit Fesztivált, ráadásul új neveket is bejelentettek.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Korábban már írtunk róla, hogy az Exit Fesztivál mindenképpen azt tervezi, hogy lepörög idén Újvidéken, most viszont már abszolút hivatalos, hogy az Exitre tényleg bárki elmehet majd július 8-11. között. Már akinek van védettségi igazolványa, vagy hajlandó végeztetni egy PCR vagy antigén tesztet nem több, mint 48 órával a fesztiválozás előtt. A helyszínen is megoldhatod majd állítólag olcsón, a bejáratnál ugyanis egy külön zónát szentelnek a tesztelésre a szervezők, ami egyébként nem rossz ötlet.

Az Exit be is jelentette mindjárt Robin Schulz, Satori és a Sabaton érkezését, utóbbiak egyébként úgy kilógnak a szinte teljesen az elektronikai zenei szcénára fókuszáló fesztiválról, mint falunapról a U2. Mellettük az eddig bejelentett nevek, David Guetta, Asaf Avidan, Paul Kalkbrenner, Tyga és DJ Snake is jönnek, plusz ott lesz a Fran Palermo is, akik szintén kicsit kakukktojások, de örüljünk egy magyar zenekarnak, aki felléphet az Exiten.

A teljes programért kattints ide, július 8 már mindjárt itt van, ideje szállást keresni a környéken!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott