Stephen Graham hatalmasat gurított a tavalyi év egyik legnagyobb szenzációjával, a Kamaszok című minisorozattal, melynek munkálataiban nemcsak színészként, de alkotóként is részt vett.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A széria kritikai és közönségsiker lett, Golden Globe-ot is nyert, így Graham következő munkája még nagyobb figyelmet kaphat. Már csak azért is, mert ennek a sztorija is egy igen problémás fiatal körül bonyolódik, igaz, a The Good Boy című moziban a felnőttekkel sincs minden rendben.

Ezúttal egy zakkant házaspár ejt foglyul egy fiatalkorú bűnözőt, majd a pincéjükbe zárják, ahol megpróbálnak belőle rendes embert faragni. Ezúttal hát nem a realizmuson lesz a hangsúly, inkább egy éjsötét humorral megfestett abszurd várható. A rendezői székben Jan Komasa ült, Graham pedig az apa szerepében tesz hozzá a film sikeréhez.

Magyar premierdátum még nincs, de az alkotást már bemutatták a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon, minekután nagyon jó kritikákat kapott. Bízunk benne, hogy valamilyen formában hozzánk is eljut mielőbb!

Ez is érdekelhet:

Sydney Sweeney szexmunkásnak áll az Eufória harmadik évadának előzetesében

Ez a sorozat indította el a világsiker felé, így a folytatásban sem adhatja alább.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Frenetikus animációs film érkezik meg végre streamingre a héten

Kvíz: mennyire ismered az elmúlt tíz év legnépszerűbb horrorfilmjeit?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés