Verekednél egyet a Parlament előtt? Semmi akadálya, ugyanis egy zseniális programozó elkészítette a Street Fighter II kiterjesztett valóságra optimalizált verzióját, amivel végre tényleg az utcán bunyózhatunk.

A zseniális programozót Abhisek Singh-nek hívják, aki korábban a Kör ijesztő kislányát is életre keltette, és most is közel tökéletes munkát végzett: a Street Fighter II Real World Warriorban megjelenik az összes kedvencünk Ryutól Chun-Liig, és persze van Shoryuken és autószétverős bónusz pálya is.

A karakterek mozgása mondjuk egy kicsit lomhának tűnik, de lehet, hogy csak mi játszottunk régen a Street Fighterrel. A Real World Warrior első körben iPhone-ra lesz elérhető - még nem tudjuk, hogy mikor, de érdemes figyelni az iTunes-t.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Klausztrofóbiások nagyon nem fogják szeretni ezt a horrort

Ő nem Homer Simpson, csak hasonlít rá, és magára is varratott több mint 200 szereplőt a sorozatból

A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
20% 4-7 éve
13% 8-10 éve
41% +10 éve