A két idióta újra lecsap! De ezúttal nem az MTV-n.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Na ezt sem hittük volna, 1997-es búcsúzása, majd 2011-es egyévadnyi visszatérése után újra eljön Beavis és Butt-Head, hogy jól körberöhögjön mindent és mindenkit. A két idióta viszont szakít az MTV-vel, de az anyacéggel, a Viacommal nem, az új részek a Comedy Centralon lesznek nézhetőek, akik egyből két évadnyit rendeltek be a szériából. Új epizódok készülnek, amelyek Beavist és Butt-Headet egy új világban köszöntik, amellyel persze a legkevésbé sem kompatibilisek.

Alig pár napja jelentette be egyébként, hogy a Comedy Central csípte meg a Jodie-t, a Daria spinoff-sorozatát, így a csatornaválasztás különösebben nem meglepő. Az az igazán jó kérdés, hogy fognak-e klipeket nézni, azaz inkább fikázni, és hogy mennyire lesz öreg a két főhős, ha a sorozat a jelenkorban játszódik. Mike Judge, a sorozat atyja azt nyilatkozta, hogy kicsit újratervezi a Beavis és Butt-Headet, mert az új belépőket is szeretné elérni vele. A két díszférfi hangját továbbra is ő adja majd, ő írja az epizódokat és producerként is jelen lesz. Ha minden jól megy, még spinoffokat is készíthet hozzá, sőt, különféle speciális epizódokat is. Mit mondhatnánk erre? Elkezdünk headbangelni!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott