A Variety hozta a hírt, hogy Will Smith-nek búcsúznia kellett attól a Suicide Squad 2-től, amit az A galaxis őrzői harmadik részének rendezői székéből menesztett James Gunn dirigál.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A jó ügyért megjavult szuperbűnözők túlhájpolt első jelenése hatalmas baklövés volt anno. Hiába volt azonban unalmas és butácska, a kasszáknál végül nem hasalt el – sőt, a 746 milliós bevétel simán nevezhető szenzációsnak –, így várható volt, hogy a Warner még egyszer nekifut a mutatványnak. Az első rész akkora csalódás volt, hogy alapból nem érdekelt volna minket a dolog, de Gunn csatlakozása a projekthez még nekünk is felkeltette az érdeklődésünket.

Most pedig itt a következő hír, aminek megint tudunk örülni egy kicsit: Will Smith egyéb elfoglaltságai miatt nem tud ismét belebújni Deadshot bőrébe, a helyette beugró színész pedig nem más, mint...

...azaz Idris Elba, amit joggal lehet minőségi cserének nevezni.

Jelenleg 2021. augusztus 6. van belőve premierdátumnak.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott