Mintegy 485 millió kilométer megtétele után sikeresen landolt a Mars felszínén a május 5-én útnak indított InSight, amely már küldött is nekünk egy éles és egy kevésbé éles tájképet. Az internet népe pedig ezután beindult, ahogyan az ilyenkor lenni szokott, és mémekkel árasztotta el a világhálót.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az eredeti felvételek:

És akkor jöjjenek a mémek:

Eközben a Marson.
A NASA újabb felvételt kapott a vörös bolygóról. Üzenik az embereknek: a Mars a marslakóké, basszátok meg, menjetek haza!
Ilyennek látszik a Milky Way (azaz a Tejútrendszer) a Marsról.
Az első Starbucks. Nem kellett sok idő hozzá...
Újabb üzenet a Marsról, csak kicsit másképp: valaki rárajzolta az ujjával a „Clean me!” (Tisztíts meg!) szöveget.
Instagram vs. valóság, sokadik fejezet.
Mintha csak az egyik marsi felvételt látnánk.
A híres vörös Tesla Roadster – hogy is maradhatott volna ki.
És egy macska, mert a macskák mindenhol ott vannak, és mert egyik mémkollekció sem teljes, ha nincs benne legalább egy macskás kép.

Ez is érdekelhet:

Elon Musk személyesen fog elutazni a Marsra

És valószínűleg soha nem tér vissza.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott