Oké, tudjuk, hogy most minden szem magyar színekbe van borulva az Eb-kijutásos eksztázis miatt, de mellesleg megemlítjük, hogy az óriáskerék per pillanat a franciákkal szolidarít.

Ezt a fotót ma este lőttük taxiból, ezért lett kissé homályos, de a lényeg átjön: mi is bekapcsolódtunk a világ több pontján felvillanó francia zászlóba. Íme néhány más hely, ami szintén:

Berlin
Kína
Sydney
San Francisco

És mi is, legalább egy óriáskerék erejéig:

A történelem úgy fest ezen a héten kétnaponta íródik: míg pénteken egy borzalmas terrortámadás rázta meg a világot, addig kis hazánkat egy '72 óta várt, enyhén szólva is örömteli futballesemény. Nehezen bírjuk követni, de a gyászpoharak ma este, úgy hisszük, örömittas koccintássá hangolódnak. Mindkét nemzetnek, franciának és magyarnak is (meg mindenkinek, aki szereti): Allez, allez!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Befutott Steven Spielberg várva-várt ufós sci-fi-thrillerjének új magyar előzetese

A filmtörténelem tíz legerősebb fegyvere

Kétszer is meggondolod, lehúzod-e a slicced: ennyire büntetnek, ha közterületen dobsz egy sárgát

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés