A döntő után nem sokkal kijött a BL-szezon csapata, a győztes PSG-ből öt futballista került be.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szombat este megvédte a címét a Bajnokok Ligájában a Paris Saint-Germain, miután tizenegyesek után legyőzte a Puskás Arénában az Arsenalt:

Dráma a budapesti BL-döntőben: tizenegyesek után a PSG címet védett

Tizenegyesek után a PSG nyerte a 2026-os Bajnokok Ligáját.

A döntő másnapján az UEFA kijött a hivatalos BL-szezon csapatával, amelybe öt játékos került be a bajnok PSG-ből. A döntős Arsenalból hárman, a Bayern Münchenből ketten, míg az Atlético Madridból egy játékos került be az álomcsapatba.

A Bajnokok Ligája-szezon álomcsapata

David Raya (Arsenal) – Marcos Llorente (Atlético Madrid), Marquinhos (Paris Saint-Germain), Gabriel (Arsenal), Nuno Mendes (Paris Saint-Germain) – Michael Olise (Bayern München), Declan Rice (Arsenal), Vitinha (Paris Saint-Germain), Hvicsa Kvarachelia (Paris Saint-Germain) – Ousmane Dembélé (Paris Saint-Germain), Harry Kane (Bayern München)

Ez is érdekelhet:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Kevés menőbb dolog van annál, ahogy Haalandék ünnepeltek a vb-n

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
0% Argentína
0% Franciaország
0% Spanyolország
0% Anglia
0% Brazília
0% Egy másik válogatott
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés