Elég nagy fordulat a Premier League téli átigazolási szezonjának legnagyobb sztorijában.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Sokáig nagyon úgy tűnt, hogy Alexis Sánchez a Man. Cityben folytatja, a két klub között a tárgyalások azonban megakadtak, a City 20 millió fontot fizetne a chileiért, az Arsenal viszont 35 milliót kér a támadóért, akinek nyáron a szerződése lejár. És úgy tűnik, hogy Guardioláéknak ennyiért nem kell Sánchez.

Sky Sports News on Twitter

BREAKING: @ManCity not prepared to spend over £20 million to sign Alexis Sanchez in this transfer window. #SSN
A Guardian szerint azonban a chilei nem marad Londonban, mert közben a Manchester United jelentkezett be az Arsenalnál. Az MU 25 millió fontot és magasabb fizetést ajánlott Sáncheznek. Kérdés, mit lép erre az Arsenal. Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott