Extra motiváció számára, hogy magyar válogatott legyen.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A január közepén Svájcból igazolt Mariano Gómez a hétvégi Újpest elleni meccsen már magyar állampolgárként lépett pályára, miután a hét közepén magyar állampolgársági esküt tett. Az Újpest legyőzése után pedig már arról beszélt az argentin születésű védő, hogy a magyar válogatottban akar játszani:

„Extra motivációt jelent számomra. Rengeteg pozitív dolog ért engem, amióta itt vagyok. Nagyon sok szeretetet kapok mind az utcán, mind a médiában. Azért dolgozom, hogy pályára lépjek a magyar válogatottban, jó úton járok ehhez”

– nyilatkozta Gómez a FradiMédiának.

Az Esperanzában született védő az idei bajnokságban 13 alkalommal lépett pályára, három gólt szerzett, a Fradiban összesen négyszer volt eddig eredményes.

Ez is érdekelhet:

Kiütéssel nyert az ETO, a Fradi helyzete egyre reménytelenebb

A Győr óriási lépést tett a bajnoki cím megszerzésének irányába.

(Fotó: Ferencvárosi Torna Klub Facebook-oldal)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Messi ezt is behúzta, ő a vb-k történetének új gólkirálya

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Eddig hogy tetszik neked a futball-vb?
8% Nagyon jó meccsek vannak.
55% Voltak jó és kevésbé jó meccsek is.
37% Eddig nekem csalódás.
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés