Igazi elitklubba került a magyar labdarúgó-válogatott a Luxemburg elleni égés után. Annak is az élére.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Idén már a Luxemburgnál gyengébb Andorrától is sikerült kikapnia válogatottunknak, és olyan eddig csak három csapattal történt meg, hogy fennállásuk során Luxemburgtól és Andorrától is vereséget szenvedtek: Fehéroroszország, Albánia és Macedónia.

De még nekik sem sikerült az a bravúr, ami most nekünk, hogy

egy naptári évben kikapni ettől a két félelmetes válogatottól, első csapatként hozta ezt össze Magyarország.

Szélei kapitány csak két meccset kapott, de így is tudja a mélyrepülés okait, itt van néhány innovatív meglátás:

  • Sajnos egy kiállítás még Luxemburg ellen sem fér bele.
  • A párharcokra jobban kell figyelni, pontosabb játékra van szükség.
  • A labdavesztések számát csökkenteni kell.

Szélesi megmagyarázta, miért kapott ki a válogatott Luxemburgtól

Azon kívül, hogy Luxemburg több gólt lőtt.

(via Nemzeti Sport; fotó: MLSZ / Facebook)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott