Sportszerűtlenségből máris továbbjutott a Párizs a BL-ben, kár, hogy a pályán ennél jóval kisebb az esélyük.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A PSG hihetetlen amatőr módon elcseszte a BL-nyolcaddöntő odavágóját, 0–1-ről úgy kikapott, hogy alig maradt esélye. És eközben még Neymart is elveszítette, aki mondjuk az első félidő alapján nem fog hiányozni, de a második játékrészben mutatott vezérszerepe után viszont nagyon.

De ha már a pályán kicsi a sansz, vessünk be minden azon kívül, gondolták a PSG ultrái, így kivonultak éjjel a hotel elé, ahol a Real Madrid megszállt. Szólt a „puta Madrid” (kurva Madrid) rigmus, éjjel fél 2 környékén pedig a petárdák is előkerültek a Hotel du Collectionneurnél, mindegy altatózeneként.

Mivel a Real 3–1-re győzött az első meccsen, vélhetően ez az akció is kevés lesz a továbbjutáshoz.

Ezek a meccs lesznek amúgy ma:

  • Liverpool–FC Porto (Tv: Sport1; 20.45) Az első meccsen 5–0-ra nyert a Liverpool
  • PSG–Real Madrid (Tv: M4 Sport, 20.45) Az első meccsen 3–1-re nyert a Real

A PSG már meg is találta a bűnöst

Nem, nem az ostoba szabálytalanságot elkövető Lo Celso az, és nem is a többször hibázó Areola.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott