A Colorado két góllal legyőzte a Boston az NHL-ben, de ehhez nagyon kellett a videós asszisztens éles szeme is.

Minden találkozó után megválasztják a meccs három sztárját, és háromból az egyik a coloradói Brett Heimlich lett, akinek köszönhetően a Boston két gólját is visszavonták.

A denveri csapat 0–2 után zsinórban négy gólt ütve verte a Bostont, pedig a Bruins közben azért kettőt bevert. De kiszúrta Heimlich a szabálytalanságokat: 1–2-nél David Krejci alig láthatóan hozzáért Grubauerhez, a hazaiak kapusához. A sporik utólag be is fújták az akadályozást. A harmadik harmad elején, immár egálnál lépett elő főszereplővé a videós: Jake DeBrusk talált be emberelőnyből, de az elemző jelezte, hogy egy perccel korábban lest látott. Az elemzés neki adott igazat.

A két másik sztár Philipp Grubauer kapus és a győztes gólt szerző Andre Burakovsky lett.