Anthony Elanga hajrában szerzett góljával ikszelt Madridban a Manchester United az Aléticóval.

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első meccsén hazai pályán fogadta a Manchester Unitedet az Atlético Madrid. Diego Simeone csapata már a 7. percben megszerezte a vezetést, miután Joao Félix egy gyönyörű fejesgólt szerzett:

Az Atlético az első félidőben kontrollálta a meccset, Vrsaljko kapufát rúgott, de félidőben maradt az 1–0. A Man. United játéka finoman szólva is döcögős volt, nem úgy tűnt, hogy gólt szerez idegenben az MU, de a 80. percben végül betaláltak a vendégek. Reinildo hibázott egy United-kontránál Bruno Fernandes passza után pedig a csereként beálló 19 éves Anthony Elanga higgadtan elgurította a labdát Jan Oblak mellett:

1–1 lett tehát a végeredmény, a visszavágót három hét múlva játsszák Manchesterben.