Összeverekedtek a játékosok a Como és a Real Betis felkészülési meccsén.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Pablo Fornals, a Betis játékosa lekevert egyet a comói Maximo Perronénak, aki úgy válaszolt erre, hogy ököllel megütötte spanyol ellenfelét. Később többen csatlakoztak a bunyóhoz, aminek a vége egy masszív kavarodás lett:

Fornals és Perrone számára nem folytatódott a meccs, mindketten piros lapot kaptak, a két csapat azonban tovább játszott, végül 3–2-re nyertek az olaszok.

Ez is érdekelhet:

Óriási tömegbunyóval zárult a kupadöntő

A meccset már lefújták, amikor a dühös ultrák ellepték a gyepet.

Női kézilabda-meccsen ekkora bunyót még nem láttunk

Egy szerb másodosztályú női meccsen óriási bunyó volt.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Újabb szövetségi kapitány bírálta a futball-vb legmegosztóbb újítását

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Eddig hogy tetszik neked a futball-vb?
8% Nagyon jó meccsek vannak.
55% Voltak jó és kevésbé jó meccsek is.
37% Eddig nekem csalódás.
A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk
Hirdetés