Eléggé meglepő csapatváltás: Kieran Trippier az Atlético Madridban folytatja.

A 28 éves védőt 2015-ben vette a Tottenham, az elmúlt néhány szezonban alapembernek számított, tagja volt a tavalyi vb-negyedik angol válogatottnak is, sőt gólt is rúgott a világbajnokságon.

Az Atlético 24 millió eurót fizetett a játékosért, aki hároméves szerződést írt alá. Az átigazolása némiképp meglepő, angol futballisták viszonylag ritkán igazolnak Spanyolországba. Az Atléticónak konkrétan 1924 óta nem volt angol játékosa.

Atlético de Madrid on Twitter

? | Agreement with @SpursOfficial over the transfer of @trippier2. ??????? The Englishman has signed a three-year contract ? ? Welcome to the Atleti Family! ?⚪? ? https://t.co/Wg399LgNOg #WelcomeTrippier #AúpaAtleti

Nemrég igazolt is a Tottenham:

A Tottenham másfél év után igazol újra, és rögtön nagyot húz

A piac egyik legjobb elérhető belső középpályásával erősít Pochettino.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Még a „világ végéről” is jönnek Budapestre a Bajnokok Ligája-döntő miatt

Kvíz: kitalálod, hogy melyik focista volt drágább?

Magát fényezte, mindenki másba beleállt – A 10 legsokkolóbb kijelentés Florentino Pérez sajtótájékoztatójáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
4% Szerintem rossz döntés.
Százhektáros paradicsom golfkóstolóval, privát wellnessel és regionális ízekkel
Hirdetés