Amikor már azt hitted, hogy Pedro tényleg elhagyja a Barcelonát a Manchester Unitedért, akkor jön a Chelsea és leigazolja. Pedig José Mourinhónak nem is kell.

A portugál ugyanis feleslegesnek tartja, hogy 30 millió euróért padoztassa. Na de Roman Abramovics totál befeszült, hogy egy riválisé lesz a spanyol. Ezt meg ugye az orosz üzletember nem engedheti meg, ezért addig cseszegette Mourinhót, amíg végül az csak felvette a kapcsolatot a játékossal.

Az egész ott kezdődött, hogy Pedro kijelentette, többet akar a pályán lenni, mint a padon ücsörögni. Tehát logikus lépés lenne számára, ha lelépne, mert elég nehéz beférni a Messi, Suárez, Neymar trióba. Louis Enrique ragaszkodna hozzá, de úgy tűnik, mostanra valahogy mégis meggyőzte magát, és elengedi.

Itt jött a képbe a Manchester United, és elkezdődött a huzavona 3 millió eurón. Kedden viszont már arról ment a cikkezgetés, hogy Pedro, a Barcelona és az MU szóban megállapodtak. Na és pont ekkor jött Abramovics a szuper ötletével. Szép.

(Forrás: Marca)

Bajnokok Ligáját és az Európa-ligát éled? Nézed? Fogadsz is?

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés