Egyre türelmetlenebb a világ legismertebb ketrecharcosa.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Conor McGregor legutóbb 2021 nyarán lépett ketrecbe, akkor súlyosan megsérült és kikapott Dustin Poirier ellen. Az ír visszatérése folyamatosan téma volt az elmúlt évben, sokáig úgy tűnt, hogy Michael Chandler ellen tér vissza, de ez nem történt meg, és továbbra sem tudni, mikor és ki ellen láthatjuk a korábbi kétsúlycsoportos világbajnokot. McGregor türelme közben kezd elfogyni:

„Adjanak egy meccset. Úgy volt, hogy áprilisban térek vissza, majd úgy hogy decemberben. Értékesebb vagyok, mint bárki ebben a sportban, de közben senkivel sem bántak úgy, ahogy velem bánnak jelenleg. Csak várok és várok, közben egyre jobban elfogy a türelmem”

– nyilatkozta az ír.

Aki legutóbb hétvégén egy Szaúd-Arábiában megrendezett bokszgálán vett részt nézőként. Arról is beszélt, hogy az is elképzelhető, hogy nem a ketrecben, hanem a ringben fog visszatérni, potenciális ellenfélként pedig Manny Pacquiaót említette.

A Rijádban megrendezett gálán történt:

Joshua öt menet alatt megtörte ellenfelét

Nagyon meggyőző volt a korábbi kétszeres nehézsúlyú világbajnok.

Nagyon simán kikapott a korábbi nehézsúlyú világbajnok Wilder

Joseph Parker végig irányítva verte Deontay Wildert.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés