Eldőlt, hogy hol folytatja Cristiano Ronaldo.

Néhány hétig nem volt biztos, hogy hosszabbít Cristiano Ronaldo, de végül ez történt, a portugál a következő két évben marad az al-Naszr csapatánál.

Ronaldo eddig is a világ legjobban kereső futballistája volt, az új szerződése azonban még az előzőnél is kedvezőbb számára.
  • A hírek szerint szezononként 185 millió eurót (közel 74 milliárd forint) fog keresni.
  • Havi lebontásban ez 15 millió euró (hatmilliárd forint), napi lebontásban pedig 550 ezer (220 millió forint).

Emellett egy rakás bónusz is szerepel a szerződésben, ahogy az is, hogy Ronaldo megkapja az al-Naszr tulajdonának 15 százalékát, és beleszólása lehet abba is, hogy kiket igazol le a csapat.

Ronaldo 2023 elején csatlakozott a szaúdi klubhoz, bajnoki címet még nem sikerült szereznie, de az egyéni számaival elégedett lehet, a nemrég befejeződött szezonban minden sorozatot figyelembe véve 35 gólt rúgott.

Ez is érdekelhet:

40 éves lett Cristiano Ronaldo, mutatjuk pályafutása legszebb góljait

Borzasztóan rohan az idő, ez többek között abból is látszik, hogy Cristiano Ronaldo 40 éves lett.

(Fotó: Getty Images; via)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Három név szerepel a Barcelona asztalán Rashford-utódként

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés