Az utolsó pillanatokban két érdekesnek tűnő igazolást is bejelentett a Fehérvár.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A középpályát a Chelsea-ből erősítették meg, a 22 éves szerb középpályás, Danilo Pantic kölcsönbe érkezik Fehérvárra.

Pantic a Partizanban nevelkedett, 2015 nyarán onnan igazolta le a londoni klub. A Chelsea persze csak a játékjogát birtokolja, az elmúlt években kölcsönadták a holland Vitesse-nek és Excelsiornak is, az elmúlt két szezonban pedig Partinnak. Legutóbb 32 bajnokin játszott és 6 gólt szerzett. A U21-es válogatottban 13-szor szerepelt.

A csatársorba pedig az a Zsóri Dániel érkezett, akit jelöltek a Puskás-díjra a Fradi ellen ollózott góljával. A 18 éves támadónak ez az egyetlen gólja az NB I-ben.

Nemcsak a Vidi, hanem az egész magyar futball szempontjából bizakodásra adhat az okot, hogy egy újabb karakteres csatár bontakozott ki Debrecenben Zsóri Dani személyében. A fiatal támadó jó kezekben fejlődött a DVSC-nél, hosszú távon nagy erőssége lehet csapatunknak, de abban is biztos vagyok, hogy már most is segítségünkre lesz!” – nyilatkozta a sportigazgató, Kovács Zoltán.

A Fehérvár váratlanul eladta a szerb csatárát

Az átigazolási időszak lejárta előtt pár nappal eladta az elmúlt három szezon házi gólkirályát.

(Fotó: molfehervarfc.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott