Az eredmények, amiket nem láttunk jönni sorozat BL-fejezete Belgrádban folytatódott.

Senki ellen nem adhatsz egy félidő előnyt, akkor sem, ha BL-döntős vagy, és akkor sem, ha az ellenfél sokkal gyengébbnek tűnik. Vagyis egy Liverpool sem veheti félvállról a Crvena zvezdát. Vagyis félvállról veheti, de akkor úgy jár, mint most Klopp csapata: kikap.

Milan Pavkov, a Zvezda középcsatára élete meccsét játszotta, a 24 éves játékos el is adta magát. Először fejjel előzött meg mindenkit:

Majd rúgott egy elég nagy gólt, amiben talán Alisson is benne volt:

Ezzel fél óra alatt lerendezte a meccset a Crvena zvezda, mivel a maradék egy órában a lilában játszó vörösök tologatták és birtokolták a labdát, de alig jutottak el helyzetig. Szalahnak volt egy kapufája, meg az első félidőben Sturridge egy one man show keretében mindent elvállalt, de öt méterről is képes volt kihagyni a ziccert. A szerbek pedig végig nyugodtak maradtak, így már van négy pontjuk, és akár tovább is juthatnak. Ahogy bárki más is még.

Crvena zvezda–Liverpool 2–0

(Fotó: Srdjan Stevanovic/Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés