Egyszerűen nem tudnak unalmas meccset játszani. Döntetlen a West Ham ellen, de milyen meccsen!

Kétségtelen, hogy a Leicester City menetelése az egyik legizgalmasabb, leginspirálóbb dolog, ami történhetett a pénzorientált futballvilágban. Több ilyen kellene, de sajnos nincs elég, ezért is kell kiélvezni Ranieri gárdájának fantasztikus menetelését.

Vasárnap délután a West Hamet fogadták otthonukban, és gyorsan kiderült, hogy hiába szorít nekik fél Anglia és a világ, nem mindenki a szurkolójuk. Például ott van Jonatham Moss játékvezető, aki a 69. percben nem adott meg egy büntetőt a Leicesternek, sőt, műesésért kiállította Vardyt.

Vardy góljával ekkor egy-nullr vezetett a Leicester, de ez a kiállítás döntőnek bizonyult.

A tíz ember ellen játszó londoni gárda a 83. percben büntetőhöz jutott, majd pár perccel később Creswell a vezetést is megszerezte nekik.

Még mindig volt hátra egy fordulat, ugyanis a 92. percben Moss már nem tudta nem megadni a Leicester büntetőjét. A csereként beállt Ulloa értékesítette a tizenegyest, így 2-2 lett a végeredmény.

A Leicester négy fordulóval a vége előtt nyolc ponttal vezet a Tottenham előtt, akik hétfőn este játszanak a Stoke-kal.

A City középpályása odaszúrt a Real Madridnak: Csak egy csapatot láttam a pályán