LeBron James csapata nyerte az NBA All Star-gálájának főmeccsét.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Idén változtattak az All Star-gála főmeccsének lebonyolításán, minden negyed eredménye külön számított, a harmadik negyed végén pedig az éppen vezető csapat összpontszámához hozzáadtak 24-et és végül az a csapat nyert, amelyik ezt a pontszámot előbb elérte. A 24-es számmal az elhunyt Kobe Bryantre emlékeztek, és végül az utolsó negyed előtt ez a szám a 157 volt, vagyis ennyit kellett dobnia a nyertes csapatnak.

Az új formátum abszolút jót tett a meccsnek, Jannisz Antetokunmpo és LeBron James csapata is láthatóan komolyabban odatette magát, az első negyedet James, a másodikat Antetokunmpo csapata nyerte, a harmadik döntetlen lett. Az utolsó negyed előtt a Team Giannis vezetett, de Jamesék végül fordítottak és egy roppant szoros és izgalmas meccsen nyertek 157–155-re. A gála MVP-je Kawhi Leonard lett, ő kapta meg a Kobe Bryantről elnevezett díjat.

Trae Young bevágott egy félpályás triplát is:

Hosszabb összefoglaló:

A zsákolóbajnokságról itt írtunk:

Ilyen az, amikor átzsákolnak egy 226 centis NBA-játékost

És ez sem elég a zsákolóbajnokság első helyéhez.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott