Tyson Fury nem az az unalmas fickó. Tegnap bejelentette, hogy visszavonul, majd nem sokkal később jelezte, hogy csak hülyére vett mindenkit.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Fury szervezetében állítólag kokaint találtak egy WADA-vizsgálat során, ezért teljes a káosz, hogy mikor jöhet létre a Klicsko elleni visszavágó. A Cigánykirály azonban nem unatkozik, hétfő délután Twitteren jelezte, hogy nem kér többet a bokszból. Konkrétan azt írta, hogy a boksz a legszomorúbb dolog, amiben részt vett, az egész egy rakás szar. Ő legnagyobb, de most visszavonul, mindenki más pedig menjen faszt szopni. (Irodalomóra off.) TYSONMONTANA on Twitter Majd pár órával később ismét tweetelt, hogy nem igaz az egész, nem vonul vissza. A legnagyobb (vagyis ő) pedig most mutatta meg, milyen a média. TYSONMONTANA on Twitter A Fury–Klicsko visszavágóról egyelőre nem tudni semmi konkrétat, az viszont valószínű, hogy az angolt a folyamatos balhék, visszalépések miatt megfosztják az öveitől. Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
21% Franciaország
16% Spanyolország
8% Anglia
5% Brazília
19% Egy másik válogatott