A Lille, a Napoli és a City egy nagy közös üzletre készül.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Lille elképesztő nagyot megy az utóbbi időben, gennyesre keresi magát a kiváló adásvételekkel. A Napolival idén nyáron üzletelt már, irreálisan magas összegért rájuk sózta Victor Osimhent, most pedig ismét az olaszokkal készül bizniszelni a Lille zseniális sportigazgatója:

Gabriel Magalhães is a Napolihoz fog szerződni nagyjából 24 millió euróért. (3-ért vette)

És ez nem is a legérdekesebb része a transzfernek, ugyanis a fiatal brazil tehetség érkezése azt jelenti, hogy

Aurelio di Laurentiis elnök elengedi Kalidou Koulibalyt a Manchester Cityhez.

A dörzsölt vezető 70 millió eurót szeretne kapni a szenegáli védőért, de a City olyan 60-62 körül fogja elhozni, elvégre Koulibaly már 29 éves, és nem mellesleg ebből a pénzből veszik meg Gabrielt, tehát sokáig nem húzhatják.

A Man. City már leigazolta a szélső Ferran Torrest és a középhátvéd Nathan Akét. Mivel Koulibaly is utóbbi posztjára érkezik, teljesül Guardiola kívánsága és megerősödik a védelem. Mondjuk még a baloldalra is fog venni egy hátvédet.

Guardiola újjáépítené a Manchester Cityt

A menedzser komoly átalakításokat tervez, minimum három, de inkább öt klasszist akar igazolni.

(Fotó: MB Media/Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott