Nagyon sok mindenre számít az ember egy ekkora autószalonon, pláne sportújságíróként, de arra semmiképp, hogy lesz módja találkozni a világ egyik leghíresebb fociedzőjével.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Hiddink mester a Yokohama miatt repült át Genfbe, a Chelsea mezszponzora is kiállított a Show-n, így keddre odarendelték az előző este még meccsező menedzsert, hogy végtelenül közhelyes válaszokat adjon a számára tök idegen témában.

De ha már így alakult, megcsíptünk az öreget egy fotóra és két mondatra.

Először is gratuláltam neki a szezonhoz, aminek az élét nyilván egy félmosollyal próbáltam elvenni, kíváncsi voltam a holland sztáredző reakciójára. Jót röhögött, majd megköszönte, éreztem, hogy van Hiddinkben még két mondat.

– Mester, mi a cél még ebben a szezonban a bajnokságban? Mi a prioritás idén?

– Nos, oda szeretnénk érni az első hatba, de az FA-kupa-győzelem és egy BL-döntő a fontosabb. (Hét pont a lemaradásuk a hatodik West Hamtől.)

– Mi lesz vele a tűzoltás után, hova tovább?

– Pihenek. Nem tudom. (És pont az a csibészes mosoly ült ki az arcára, mint a gratulációnál.)

Sajnos utána elrángatták, de a közös képre még odaállt.

(Fotó: szerző)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott