Tenisz szettet játszott Manchesterben a City és az RB Leipzig egy kilencgólos meccsen.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Bajnokok Ligája A csoportjában a Gulácsi Péterrel és Orbán Willivel kezdő Leipzig a Manchester City otthonába látogatott a csoportkör első fordulójában. A két csapat az első kör leggólgazdagabb meccsét játszotta, összesen kilenc gól volt, 6–3-ra nyert a Manchester City.

Guardiola csapatából betalált Ake, Mahrez, Grealish, Cancelo és Gabriel Jesus és volt egy Mukiele-öngól is. A Lipcse mindhárom találatát Nkunku jegyezte, a francia támadó tartotta egy ideig meccsben a Leipziget, de a City végig irányított, és végül magabiztosan nyert. Szoboszlai Dominik csere volt, félórát játszott.

Összefoglaló:

Bajnokok Ligája, A csoport, 1. forduló:

Manchester City–RB Leipzig 6–3
Gólszerző: Aké (16.), Mukiele (28. – öngól), Mahrez (45+2. – 11-esből), Grealish (56.), Cancelo (75.), Gabriel Jesus (85.), ill. Nkunku (42.), (51.), (73)

A csoport másik meccsén a PSG meglepésre csak ikszelt Belgiumban:

Hiába a Messi, Neymar, Mbappé trió, nem tudott nyerni a PSG Bruges-ben

Egyelőre még akadozik a gépezet, a jóval gyengébb Bruges veszélyesebb volt, mint a nagy trió.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott