30 év után megnyerte az angol bajnokságot a Liverpool, és többek között egy hidegrázós videóval ünnepel a klub.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Liverpool úgy lett bajnok, hogy nem lépett pályára, a City vereségével vált biztossá a vörösök bajnoki címe:

Kikapott a City, 30 év után bajnok a Liverpool

A Chelsea hazai pályán legyőzte a Manchester Cityt, ez pedig azt jelenti, hogy a Liverpool megnyerte a Premier League-et.

A Liverpool hivatalos YouTube-csatornájára felkerült egy hidegrázós videó az elmúlt 30 évről és az idei csapatról. A klub indulója, a You'll Never Walk Alone szól és közben Jürgen Klopp beszél arról, hogy ennél szebb dalt el sem tudna képzelni. Azt mondja, a Liverpool az embereknek mindent jelent, így az ő dolguk az, hogy bizonyítsák, ők is hasonlóan éreznek. Ők a Liverpool, szórakoztatniuk kell a közönségek, megmutatniuk, mennyire szeretik a futballt.

Zseniális.

A játékosok ünneplése:

Így ünnepelték a Liverpool játékosai a bajnoki címet

A pillanat, amikor lefújták a Chelsea–Man. Cityt, és eldőlt, hogy a Liverpool az angol bajnok.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott