Döbbenetes jelenetek játszódtak le egy indonéz focimeccsen.

A Reddit-re került fel egy felvétel egy indonéz futballmeccsről. Az Indonéz Nemzeti Sporthét keretein belül megrendezett futballmeccsen a Közép-Celebesz és az Aceh meccsének 96. percében a játékvezető befújt egy tizenegyest az Aceh csapatának, ami több lassítás megnézése után is műesésnek tűnik. Erre a Közép-Celebesz játékosa úgy reagált, hogy dühből leütötte az épp felé futó játékvezetőt. A bíró sokáig a földön maradt, de a beszámolók szerint komolyabban nem sérült meg, a meccs pedig azonnal balhéba fulladt.

Indonesian National Games: Central Sulawesi player punched referee as he awarded a penalty to the host team Aceh. Aceh was down 0-1 against 9 men Central Sulawesi at the additional time.
byu/ChollimaRider88 insoccer

A játék később a negyedik játékvezető bíráskodásával folytatódott, de jött egy újabb tizenegyes az Acehnek, végül Közép-Celebesz csapata levonult a pályáról.