Rafael van der Vaart sarkos véleményt mondott az egyik legnagyobb futballtalentum félresiklóban lévő karrierjéről.

Persze azt a holland mondja, hogy rossz irányba indult ez a karrier, egyelőre korai lenne kijelenteni, azonban jelenleg nehéz is vele vitatkozni, mert minden arra utal, hogy a portugál megtorpant.

„João Félix remek játékos, de rossz klubban van.

„Amikor a portugál támadó aláírt az Atléticóhoz, azt éreztem, Diego Simeone megpróbál másféle stílusban focizni, de messze nem ez a helyzet. Megértem, hogy fontos dolog a győzelem, de amikor van egy ekkora tehetség a csapatodban, akkor muszáj csiszolni a stíluson, játékfelfogáson, hogy megfeleljen az igényeinek, jobban feküdjön neki.”

Aztán a korábbi holland válogatott és Real Madrid-játékos középpályás még ennél is keményebbeket mondott, sőt üzent.

„Az Atlético rendkívül kompakt módon focizik, nagy hangsúlyt fektetve a védekezésre és a kontrákra. Félix, úgy érzem, rossz klubban vagy, és rossz edző kezei alatt dolgozol!”

Támogatott és ajánlott tartalmaink

5 égető probléma, amit a Real Madridnak mindenképp meg kell oldania, ha jövőre nyerni akar

Amikor Messi a vérét adta a győzelemért, és megrúgta karrierje egyik legikonikusabb gólját

Hansi Flick elárulta, mi a legnagyobb álma a Barcelona edzőjeként

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már fizettél elő valakinek a tartalmaira az Onlyfansen?
1% Igen, folyamatosan van előfizetésem.
7% Egy próbát anno tettem.
4% Nem, de tervezem.
88% Esélytelen, hogy előfizessek.