Tízből tízet nyert az Eb-selejtező J csoportjában az olasz válogatott, az utolsó meccsen kilencet rúgott Mancini csapata.

Olaszország már egy ideje kijutott az Európa-bajnokságra, de az utolsó meccset sem vették félvállról, 9–1-re legyőzték otthon az örményeket. És így maximális, 30 ponttal zárták a selejtezőt, tíz meccsen 37 gólt rúgtak, mindössze négyet kaptak.

Örményország ellen Immobile és Zaniolo kétszer-kétszer talált be, mellettük Barella, Romagnoli, Jorginho, Orsolini és Chiesa volt a gólszerző.

Összefoglaló:

Elindult a Rakéta!

November elején startolt el új magazinunk, a Raketa.hu, melyben veletek együtt keressük a válaszokat az előttünk álló évek nagy kérdéseire.

Kiemelten foglalkozunk az autózás/közlekedés forradalmával, az okos otthonokkal, a klímakérdéssel, megújuló energiával, a legizgalmasabb, éppen zajló társadalmi változásokkal és rengeteg termékkel és szolgáltatással, ami pillanatokon belül ránk töri az ajtót.

Kövesd be a Rakéta Facebook oldalát, hogy biztosan ne maradj le a jövőről!

 

 

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
11% Naná, és nagyon keményen.
53% Igen, de menedzselhető.
37% Szerencsére nem.
Téli kaland vagy életveszély? A profi hegyivezető elmondja, mire figyelj az osztrák Alpokban
Hirdetés