Meglepetésre már a második körben kiesett a sznúker világbajnokságon a sportág legnagyobb zsenije, Ronnie O’Sullivan.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A Rakéta azzal az Ali Carterrel játszott, akit már két vb-döntőben is megvert, és összesítésben 16–1-re vezetett a párharcukban.

Most viszont sokat hibázott O’Sullivan, 13–9-re kikapott.

Volt egy elég feszült pillanat, a 19. frémben összeütköztek vállal, majd egymásnak dumáltak. Ronnie azt mondta, azért kapta ezt Carter, mert Mérges Úr, aki szépen megköszönte ezt neki. Még egy kicsit dumáltak, amikor a mérkőzésvezető szólt, hogy most már elég, foglalkozzanak a játékkal.

Sznúkerben egyébként az ehhez hasonló beszólogatás, összeütközés teljesen szokatlan. A meccs utáni nyilatkozatban aztán mindketten azt mondták, megtörténik az ilyen, nem kell különösebben felfújni a sztorit.

A sznúker-vb első körében kiesett a kétszeres címvédő Mark Selby, most meg a talán legnagyobb favorit O’Sullivan, így egyre nyíltabb a torna.

 

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Így bolondította az ellenfeleit 6 éves korában Lionel Messi

Jön a legszomjasabb vb, ahol az is dönthet, mikor és mit isznak a játékosok

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni