A Los Angeles Lakers nyerte az NBA rangadóját.

A keleti első és az egész NBA-ben legjobb mérleggel rendelkező Milwaukee Bucks a nyugati első Los Angeles Lakers otthonába ment. Vagyis az MVP-cím két legnagyobb esélyese, Jannisz Antetokunmpo és LeBron James csapata meccselt egymás ellen. És ezúttal James és a Lakers volt a jobb.

A 35 éves James 37 ponttal, nyolc-nyolc lepattanóval és gólpasszal zárt, Antetokunmpo 32 pontig, 11 lepattanóig és hat gólpasszig jutott, a görög csapattársai azonban nem tudtak felnőni hozzá, a Lakersben viszont James mellett Anthony Davis is nagyot játszott – a Los Angeles 113–103-ra behúzta a rangadót.

A Lakers mérlege így 48 győzelem és 13 vereség, a Bucksé 53 győzelem és 10 vereség, mindkét csapat magabiztosan vezeti és valószínűleg megnyeri a saját konferenciáját.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Sallai Roland csapata őrült meccsen, hosszabbítás után ejtette ki a Juventust a BL-ből

Keane a Fradi sorsdöntő visszavágója előtt: Én és a futballisták is tudják, mi kell a győzelemhez

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
7% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
21% 4-7 éve
12% 8-10 éve
43% +10 éve
Filmek, amiket egy pillantásból felismerünk – Vagy mégsem?
Hirdetés