A Manchester United 25 éves csatára góllövésben beérte a Premier League-ben a Chelsea korábbi csatárklasszisát, Didier Drogbát.

Lukaku sokszor – jogosan – megkapja a kritikát, hogy az topcsapatok ellen szenved, az igazán fontos meccseken nem mindig képes jó teljesítményt nyújtani. Ennek ellenére kiváló statisztikái vannak, a Burnley elleni duplájával 104 PL-gólja van, amivel beérte Didier Drogbát. Ráadásul a belgának 30 meccsel kevesebbre volt szüksége a 104 gólhoz.

Squawka Football on Twitter

Romelu Lukaku has now scored as many Premier League goals as Didier Drogba. * Drogba: 104 goals in 254 games * Lukaku: 104 goals in 224 games Parity with his idol. ?
A Premier League-ben egyébként Alan Shearer a rekorder, 260 gólja van, a második 208 találattal Rooney, a harmadik 187-tel Andy Cole – Lukaku jelenleg 25. a listán. A belga csatár első gólja a Burnley ellen: A második:

A Man. United 2–0-ra nyert, négy forduló után hat ponttal a tizedik.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

A Player kérdése: Nálad már beütött a karácsonyi kajakóma?
13% Naná, és nagyon keményen.
38% Igen, de menedzselhető.
50% Szerencsére nem.
Ezekkel a fotókkal sokkal jobban telik a karácsonyi punnyadás – figyelmeztetünk, nehéz lesz abbahagyni
Hirdetés