Mindenki az angol válogatott védőjének tweetjén röhög, a svédek elleni negyeddöntő első gólját szerző Maguire egy IKEA-lámpa miatt megy nagyot.

A Leicester hatalmas termetű bekkje lefejelte a szintén magas svédeket, és mint utólag kiderült, ezzel nyertek is az angolok. Ezek után útjára indult az egyik legjobb sztori az IKEA-ról és a mérges focistáról.

Phil BC on Twitter

IKEA, your boys are taking a hell of a beating.

„Négy órát töltöttem azzal, hogy összerakjak egy kibaszott asztali lámpát. Bosszút állok Svédországon, vagy ebben az életben, vagy a következőben.”

S lőn, kifejelte őket a vb-ről. Óriási sztori, mindenki felkapta, magyar, de még angol oldalak és források is lehozták.

De rossz hírünk van: ez az egész nem igaz. :(

A tweet 2016 júniusában íródott, elvileg, csakhogy Maguire 2017 júniusában csatlakozott a Twitterhez.

De van más bizonyíték is: Leicester-mezben látható a profilképén, amikor kiment az állítólag poszt, holott Maguire csak egy évvel később, 2017 július elsején csatlakozott a Leicesterhez, akkor még Hull-játékos volt.

Szuper lett volna, ha ez igaz, tényleg kiváló história, de nem történt meg.

(via)

 

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
36% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés