Bobál Gergely a Wolfsburghoz kerül kölcsönbe, először csak egy évre, aztán ki tudja, mi lehet még ebből. Tök hivatalos ez az egész. Drukkolunk, hogy összejöjjön neki a dolog.

A 19 éves csatár alapvetően a Kispest Honvéd első és második csapatában focizgatott az előző idényben, tavasszal mondjuk pont az NB II-es Gyirmótnál volt kölcsönben.

Most meg tessék, itt a nagy lehetőség, a Bundesliga. Persze azzal számolni(a) kell, hogy valószínűleg a Wolfsburg második csapatában fog leginkább szerepet kapni, de akkor is tűz közelben lesz legalább.

És örülni kell ennek, mert az egyik legjobb német csapatban kiváló játékosokkal és stábbal edzhet, és remek körülmények között készülhet a nagybetűs fociéletre.

Szóval mi drukkolunk, hátha Bobál Gergely is segít kicsit meglökni ezt a sártengerben dagonyázó magyar fociféleséget.

(Fotó: rangadó.hu)

Pörög az átigazolási időszak, ahogy a Bajnokok Ligája és az Európa-liga is. Nézed? Fogadsz is?

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Marco Rossi szerint nagy kockázat lenne kinevezni őt hazája válogatottjának a kispadjára

A 40 éves Luka Modric még mindig úgy hagyja faképnél a védőket, mintha ez lenne a világ legegyszerűbb dolga

Brutál jó meccsekkel és rangadókkal tér vissza a Bajnokok Ligája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Megnézted az új Peaky Blinders-filmet?
9% Igen, tetszett.
35% Igen, de csalódás volt.
15% Még nem, de megnézem.
41% Szerintem ez most nekem kimarad.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés